Żaden wieczór panieński nie może obyć się bez interesujących i oczywiście związanych z okazją prezentów. Jeśli twoja przyjaciółka wychodzi  za mąż, to właśnie idealna okazja, aby ją nieco porozpieszczać przed tym najważniejszym w jej życiu dniu. Zanim kupisz prezent warto przemyśleć konwencję, w jakiej zachowana będzie cała impreza. Pomysł na prezent może przyjść nam wtedy mimochodem, podczas organizowania wszystkich elementów zabawy. Chociaż z zasady wieczór panieński wyklucza obecność pana młodego, to jednak można również zainwestować w prezent, która sprawi przyjemność zarówno jej, jak i jemu.

Jaki kupić prezent na wieczór panieński?

Zacznij od dodatków

Utarła się już tradycja, że panna młoda oraz jej orszak musi być odpowiednio przystrojony oraz wyróżniający się z tłumu wszystkich innych ludzi – bez względu na to, jaka będzie średnia wieku na waszej imprezie oraz czy będzie na niej obecna na przykład mama lub babcia, nie może zabraknąć odpowiednich ozdobników, takich jak kolorowe szarfy, ręcznie robione dodatki, welony oraz inne drobne akcesoria. Może  niekoniecznie inwestuj w tak popularne dzisiaj świecące rożki – z pewnością znajdziesz w sklepach mnóstwo innych, ciekawych rzeczy, których na przykład panna młoda nie widziała i o których nie słyszała – niespodzianka będzie tym większa, a zabawa tym lepsza.

Dekoracja imprezowego pomieszczenia

Niezbędnym elementem każdego wieczoru panieńskiego jest również odpowiednia dekoracja Sali czy pokoju, w jakim będzie się odbywać. Na dekorację najlepiej wybierać elementy oraz akcenty, które przyszła panna młoda lubi. Pamiętaj, że jej świat niedługo stanie na głowie, ponieważ zamieszka z facetem. Świetnie w roli dekoracji sprawdzają się na przykład prezenty w stylu ślubnych kalendarzy adwentowych, w których można schować typowo babskie akcesoria, takie jak szminka, lakier do paznokci, maseczki, seksowna bielizna czy błyszczyk. Tutaj możesz dać upust swojej fantazji. Dobrze, aby sama kolorystyka wystroju pasowała do gustu oraz zainteresowań koleżanki.

Coś, powpada w pamięć i serce

Nie musisz wydawać majątku na prezenty, ponieważ to zupełnie nie o to chodzi w świętowaniu tego ciekawego, życiowego wydarzenia. Zdecydowanie lepiej podarować koleżance coś, co zostanie pamiątką dla niej na całe życie i co będzie mogła zachować oraz co będzie przypominało jej właśnie o tym dniu czy o łączącej was relacji, przyjaźni i tak dalej. Możesz podarować jej na przykład wianek lub kolczyki, jeśli posiadasz zdolności manualne możesz również podarować coś wykonanego ręcznie lub pomyśleć nad prezentem, który przyszła panna młoda będzie mogła wykorzystać jeszcze przed ślubem i co będzie przeznaczone jedynie dla niej samej.

Odtąd już razem

Jeśli znasz także pana młodego, możesz pomyśleć nad prezentem, który sprawdzi się także w jego przypadku. Możesz więc spokojnie kupić dwie filiżanki czy dwa kubki, z których będą mogli każdego ranka wypijać wspólnie kawę, mogą to być również poduszki, każda dedykowana dla jednego z nich, talerzyki na wspólnie przygotowywane smakołyki czy notesy, w których każde z nich napisze przysięgę dla drugiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here