sklep triathlonowy

Triathlon to bardzo wymagająca dyscyplina sportowa, która łączy aż trzy różne konkurencje. Sklep triathlonowy TriCentre oferuje sprzęt zarówno do biegania, jeżdżenia na rowerze, jak i pływania. Bywa on bardzo różnorodny, gdzie trzeba dopasować się do różnych warunków atmosferycznych. Co można znaleźć na stronie internetowej tricentre.pl? 

Odzież do biegania 

Z trzech konkurencji triatlonowych teoretycznie najmniej sprzętu potrzebnych jest przy bieganiu. Trzeba jednak zadbać o jego odpowiednią jakość. W sklepie triathlonowym szeroki jest wybór butów, które amortyzują stopę przy dłuższym dystansie. Są one podzielone w zależności od rodzaju nawierzchni, po której zamierza się biegać. Znajdzie się zarówno buty asfaltowe, jak i nastawione na nierówności na drodze. W sklepie znajdzie się nawet wersje dla dzieci. Do biegania przydają się też odpowiednie koszulki i spodenki, które łatwo odprowadzają wilgoć. Przy zimnych temperaturach nieoceniona jest odzież termoaktywna.

Sprzęt do jeżdżenia na rowerze 

Podstawowym sprzętem każdego triathlonisty jest odpowiednio przygotowany rower. Sklep triathlonowy TriCentre pomoże w dobraniu odpowiedniego osprzętu, gdzie można znaleźć wiele części zamiennych. Nie zabraknie tu dętek, opon albo klocków hamulcowych. Wygodę jeżdżenia da się zwiększyć dzięki lepszej kierownicy albo siodełku. Należy pamiętać o tak przydatnych na trasie akcesoriach jak pompka albo łyżka do wymiany opon, co zwiększa bezpieczeństwo na trasie odciętej od cywilizacji.

Ważnym działem sklepu triathlonowego tricentre.pl jest elektronika, gdzie kluczowe jest oświetlenie rowerowe. Wyścigi lubią się czasem przedłużyć, przez co zawodnicy muszą poruszać się po ciemnych trasach. Przydaje się też zegarek GPS, który ułatwi lokalizację w terenie. Poprawić swoje osiągnięcia można za pomocą licznika, który pozwoli dostosować stałą prędkość jeżdżenia.

Stroje kąpielowe i akcesoria do pływania 

Sklep triathlonowy TriCentre to również szeroki wybór sprzętu do pływania. Pod dostatkiem jest tutaj różnych strojów kąpielowych z podziałem na wersje męskie i żeńskie. Trzeba pamiętać o dodatkowych akcesoriach, które ułatwiają pokonywania wielu kilometrów w basenie. Sklep oferuje sporo kolorowych czepków i okularów pływackich. Triatloniści często korzystają z pianek do pływania, czyli jednoczęściowych strojów odpornych na niskie temperatury. To świetny sprzęt w przypadku zimnych akwenów wodnych, kiedy triathlon niekoniecznie odbywa się latem. Warto pomyśleć o strojach neoprenowych, z których wykonane są również czepki, spodenki i rękawiczki pływackie – wszystkie dostępne w sklepie TriCentre.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here