seks przez telefon

Pikantne rozmowy są popularną alternatywą dla rzeczywistego seksu. Wielu ludzi decyduje się na takie rozwiązanie w sytuacji, gdy nie mogą spotkać się w danym momencie bądź też nie są psychicznie gotowi na zbliżenie. Taki rodzaj zabawy erotycznej nie wymaga kontaktu cielesnego. Może on przybrać różnorodną postać, w zależności od twoich preferencji. Nieważne, czy z nieznajomym, czy z życiowym partnerem – taki rodzaj zabawy może stać się źródłem głębokiego podniecenia, a także adrenaliny.

Dlaczego warto wybrać seks przez telefon?

Osoby wstydliwe wybierają seks przez telefon w związku z ograniczeniami, jakie są związane z ich charakterem. Inni decydują się na tę zabawę, gdyż kojarzy im się ona z możliwością odgrywania ról oraz wyobrażania sobie detali. Dzięki temu mogą stworzyć perfekcyjny obraz fantazji seksualnej.Odbywając seks przez telefon, masz nieograniczone możliwości. Im bardziej jesteś kreatywna, tym seks będzie lepszy. Twoje możliwości zwiększą się znacznie, jeśli użyjesz telefonu z zestawem słuchawkowym.

sekstelefon - tak czy nie i dlaczego

Jak przekonać partnera do seksu przez telefon?

Decydując się na seks przez telefon, powinnaś poznać granice, jakie twój partner może i chce przekroczyć podczas seksu. Dowiedz się, jakie są preferencje kochanka. Dzięki temu będziesz wiedzieć, na co możesz sobie pozwolić, a jakich słów powinnaś unikać, aby partner nie poczuł się niekomfortowo. To, czy seks przez telefon jest udany, zależy w dużej mierze od różnicy płci. Mężczyźni uwielbiają odgłosy wydawane przez kobiety w momencie uniesienia. Natomiast kobiety wolą psychologiczny aspekt fantazji o partnerze. Jeśli chcesz sprawić, aby kochanek zgodził się na taką zabawę, wspomnij ten temat mimochodem. Na przykład, jeśli partner wyjeżdża, powiedz mu na odchodne, że postarasz się dogodzić mu w czasie, gdy będzie daleko. Ważne jest, aby zagaić temat w momencie, kiedy oboje myślicie o skutkach seksualnej rozłąki. To sprawi, że rozmowa przebiegnie naturalnie, przez co przyniesie odpowiednie efekty. Oczywiście seks przez telefon nie zawsze musi towarzyszyć rozłące. Możecie przecież potraktować taką zabawę jako urozmaicenie życia seksualnego. Gdy już przełamiesz pierwsze lody, porozmawiaj z partnerem na temat tego, jakich elementów, poleceń czy komentarzy chciałby się spodziewać. Dobrze jest wpleść w taką rozmowę trochę humoru, tak aby obniżyć napięcie. Sprawdź, jak twoje komentarze i prośby zadziałają na kochanka. Jeśli nie masz pomysłu na erotyczne instrukcje, przewertuj artykuły związane z tym tematem.

Telefoniczna linia erotyczna

Warto wspomnieć o działalności płatnych linii erotycznych. Plusem takiego płatnego seksu jest to, że nie musisz przygotowywać do niego partnera. Dodatkowo, taka płatna usługa pomoże ci sprawdzić, czy seks przez telefon sprawia ci frajdę i czy warto zastosować takie rozwiązanie w twoim związku. Największą wadą płatnych linii erotycznych jest wysoka cena połączenia. Nie trzeba jednak spędzić całej godziny na wysłuchiwaniu sprośnych historyjek. Wystarczy kilka minut, by zorientować się, czy tego typu zabawa dla dorosłych ci odpowiada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here