Botoks to inaczej toksyna botulinowa, bywa ona bardzo niebezpieczna w momencie, gdy dojdzie do zatrucia. Może to nawet skutkować porażeniem mięśni i zaburzeniami układu nerwowego.
Botoks – ile kosztuje i jak odbywa się zabieg wstrzykiwania?
Zabieg wstrzykiwana takiego botoksu trwa około kilku minut i co najważniejsze nie wymaga zastosowania znieczulenia. Podczas przeprowadzanego badania możemy jednak odczuć lekki dyskomfort.
Musimy zachować trochę cierpliwości, ponieważ na efekty takiego zabiegu trzeba poczekać od 2 do 7 dni. Natomiast taki zabieg wystarcza nam na około 6 miesięcy. Przy kolejnych wizytach wstrzyknięcia botoksu będziemy mogli umawiać się już rzadziej na takie zabiegi. Jeżeli chodzi o przygotowania do takiego zabiegu, to nie ma jakichś specjalnych wytycznych. Jednakże na tydzień przed zabiegiem, najlepiej jest zrezygnować z alkoholu. Natomiast na dwa tygodnie przed zabiegiem odstawić leki przeciwzapalne. Preparat zostaje wstrzyknięty tylko w wyznaczone miejsca i nie powoduje to, że cała nasza twarz będzie unieruchomiona.
Cenniki zabiegów z użyciem botoksu są różne. Zależy to przede wszystkim od danego gabinetu, do którego mamy zamiar się udać.
Przykładowo za usuwanie kurzych łapek, kwota za taki zabieg wyniesie 500 zł, tak samo będzie w przypadku lwiej zmarszczki oraz przy poziomych zmarszczkach. Często jest tak, że najbardziej opłacalną usługą dla nas jest wybranie trzech obszarów. Zazwyczaj przy wyborze takiego rozwiązania cena wyjdzie niższa, niż mielibyśmy brać wszystkie trzy usługi oddzielnie. Przykładowo taki zabieg usuwania zmarszczek toksyną botulinową w trzech obszarach wynosi 1200 zł. Natomiast usunięcie zmarszczek palacza wokół ust to kwota 300 zł. Ceny mogą się różnić. Zależy to przede wszystkim od salonu i od opinii jaką posiada właściciel danego salonu. Polecam udać się do kogoś sprawdzonego przez naszych znajomych. Jednak jeżeli nikt z naszych znajomych nie korzystał z takich usług, warto przed wybraniem gabinetu poczytać opinie w internecie.

http://www.nailsworld.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here