Zalety klamerkowej metody zagęszczania włosów

0
1202

Na przestrzeni ostatnich miesięcy otrzymaliśmy multum zapytań o skuteczność tak zwanej metody zagęszczania włosów Clip In wraz z prośbą o wyjaśnienie, dlaczego właśnie na nią warto się zdecydować udając się do salonu perukarskiego lub zakładu medycyny estetycznej, nie natomiast na przedłużanie fryzury przy wykorzystaniu lasera lub ultradźwięków. Niniejszy artykuł pragniemy poświęcić temu właśnie zagadnieniu.

Główną zaletą opisywanego sposobu poprawy wyglądu uczesania jest fakt, iż do aplikacji nowych pasm naturalnych lub sztucznych stosowane są niewielkie klamerki. Oznacza to brak konieczności stosowania kleju, do którego to w okresie do kilku dni od momentu nałożenia mogą przywierać znaczne ilości zanieczyszczeń, drobinki kurzu, czy w końcu środki pielęgnacyjne i kosmetyki, które stosujemy na co dzień. Nie jest także tajemnicą, że w wielu przypadkach sam klej nie pozostaje obojętny zarówno dla skóry głowy jak i samych włosów, bowiem powodować może podrażnienia czy też osłabianie cebulek włosowych – problemów tych unikniemy decydując się na klamerki.

Rozwiązanie to okaże się także strzałem w dziesiątkę dla osób będących w ciągłym biegu, które to nie mogą sobie pozwolić na poświęcenie kilku godzin na aplikację pasm zagęszczających. Dzięki niewielkim klipsom cała procedura trwa zaledwie kilka minut, a jej efekty są wręcz spektakularne. Jeżeli okaże się, że którykolwiek z modułów zsunie się lub przemieści, możliwa jest szybka korekta tego problemu zarówno w salonie jak i samodzielnie – o ile tylko dysponujemy odpowiednio dużym lustrem oraz odrobiną cierpliwości!

Metoda Clip In stosowane przez http://zageszczaniewlosow.pl charakteryzuje się także o wiele mniejszą częstotliwością i czasochłonnością zabiegów pielęgnacyjnych niż ma to miejsce w przypadku zabiegów polegających na zaplataniu specjalnych warkoczy czy też mocowaniu dodatkowych pukli włosowych przy pomocy tasiemek. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż jest ona stosunkowo niedroga, a więc możemy mieć pewność, że piękny, naturalny wygląd jaki uzyskamy nie będzie wiązał się z koniecznością wydrenowania naszego portfela.

Aplikacja czułych na nacisk klamerek nie uszkadza także w jakikolwiek włosy struktury włosowej, natomiast ich niewielka waga sprawia, że na fryzurę nie jest wywierany dodatkowy nacisk, co mogłoby spowodować wypadanie oraz znaczne osłabianie włosów, szczególnie w przypadku regularnego użytkowania pasm bez ich zdejmowania. Specyfika klipsów Clip In sprawia, że modyfikacja ułożenia poszczególnych pasemek nie wiąże się z ryzykiem wyrwania włosów, nawet jeżeli nie mamy doświadczenia i podejmujemy się tej czynności samodzielnie. Jeżeli jednak obawiają się Państwo o stan swojego uczesania lub też chcą Państwo, aby zadbali o nie profesjonaliści, serdecznie zachęcamy do wizyty w naszym salonie, gdzie w przyjaznej i niemalże rodzinnej atmosferze będą Państwo mogli poddać się zabiegom mocowania, modyfikacji oraz usuwania klamerek z przytwierdzonymi do nich puklami włosów naturalnych lub wykonanych z włókien syntetycznych. Mamy także nadzieję, że niniejszym artykułem udało się nam udowodnić, że ilość zalet jakimi charakteryzuje się opisywany sposób zagęszczania włosów sprawia, iż warto spojrzeć na niego łaskawym wzrokiem, szczególnie jeżeli zależy nam na korzystnym stosunku jakości do ceny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here