Wszystko o przeszczepianiu włosów

Włosy to bardzo ważny element naszej urody. Jednak z biegiem czasu, u niektórych ludzi, zaobserwować można wzmożone ich wypadanie. Do łysienia dochodzi także z powodu stresu, złej diety, choroby czy nieprawidłowej pielęgnacji. Prawidłowe zdiagnozowanie przyczyny jest bardzo ważne w leczeniu.

Każdemu, komu przeszkadza przerzedzająca się fryzura, pozostaje przeszczep włosów.

Jakie zabiegi wykonuje klinika włosa Warszawa?

Klinika włosa Warszawa to miejsce, które pomoże zarówno kobietom jak i mężczyznom. Miejsce to powstało z myślą, aby pomóc każdemu, kto cierpi na dolegliwości, które związane są z chorobami skóry głowy, takimi jak wypadanie włosów, łuszczyca, łojotok czy łysienie plackowate.W klinice leczenia włosa Warszawa przeprowadza się szczegółowe badanie stanu skóry głowy i włosów, które kończą się podsumowaniem i szczegółową diagnostyką. Następnie specjaliści z dziedziny trychologii opracowują indywidualne kuracje, w których używa się sprawdzonych procedur z zakresu farmakologii, lub wykorzystuje się sprzęt specjalistyczny, który służy do pobudzania wzrostu włosów.

Na czym polega wszczepianie włosów?

Wszczepienie włosów, albo jak kto woli przeszczep włosów Warszawa oferuje na bardzo wysokim poziomie. Są to zabiegi bezinwazyjne z dziedziny medycyny estetycznej.Cały proces transplantacji, czyli wszczepienia włosów, polega na tym, ze pobiera się fragmenty owłosionej skóry pacjenta i wszczepia się je tam gdzie są ubytki. Możliwe jest również, w niektórych przypadkach, pobieranie i wszczepianie pojedynczych mieszków.Zabiegi te są całkowicie bezpieczne i nie mają żadnych powikłań, chociaż czasem zdarzają się opuchnięcia powiek, czy lekka infekcja skóry, która mija z czasem. Zaraz po zabiegu przeszczepienia włosów Warszawa wypuszcza swoich pacjentów do domu.

Wszczepianie włosów zalecane jest każdemu, kto ma widoczne ubytki w centralnych miejscach głowy, takich jak jej czubek, potylica czy czoło.

Przeszczep włosów Warszawa nie poleca ludziom chorym na cukrzycę, czy z poważnymi wadami serca.

Inne alternatywy ubytków włosów

Dla każdego, kto nie chce poddać się przeszczepieniu włosów Warszawa poleca peruki, treski, tupeciki i dopinki, a wszystko to wykonane z naturalnych, zdrowych włosów. Te wszystkie możliwe uzupełnienia, dobrze umocowane na głowie, są praktycznie nie do odróżnienia.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSuplementy diety
Następny artykułUSG Doppler

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here