W erze inteligentnej technologii od czasomierza możemy wymagać zdecydowanie więcej niż odmierzanie czasu i uzupełnianie codziennych stylizacji. Dzisiejszy smartwatch potrafi zamienić się w codziennego towarzysza, który monitoruje aktywność, dba o przypominanie o różnych wydarzeniach, a nawet pozwala na sterowanie telefonem z poziomu urządzenia na nadgarstku. Zegarki hybrydowe to idealna opcja, aby stopniowo wdrożyć użytkownika w świat wielofunkcyjnych zegarków.

Nowoczesny prezent na Dzień Taty!

Zdawać by się mogło, że elegancja klasycznych zegarków analogowych kłóci się z dynamiką, jaką oferują modne nowoczesne smartwatche od najlepszych marek. Nic bardziej mylnego. Jak sama nazwa wskazuje, zegarek hybrydowy jest innowacyjnym połączeniem zegarka analogowego i serca wzbogaconego o system operacyjny. Niepozorna hybryda wygląda i działa jak tradycyjny czasomierz, by po połączeniu z telefonem umożliwić swojemu właścicielowi korzystanie z szeregu funkcji. W związku z rosnącą popularnością, jaką cieszą się zegarki męskie w nowatorskiej odsłonie, renomowane firmy coraz śmielej rozwijają ten segment.

Jaki smartwatch dla taty?

Poszukiwania idealnego zegarka hybrydowego dla taty warto rozpocząć od minimalistycznego czasomierza, który urzeka swoją prostotą. Skagen Jorn Connected został wyposażony w szarą tarczę wzbogaconą o białe oznaczenia godzinowe zamieszczone na obwodzie. Kolorowe kropki zamieszczone w lewej części cyferblatu stanowią pole dla pojawiających się powiadomień. Zegarek jest modelem idealnym dla osób wkraczających do świata smartwatchy. Obecny w modelu licznik kroków pozwoli z powodzeniem realizować założoną aktywność fizyczną, datownik i pomiar licznych stref czasowych nie pozwoli zagubić się w sprawach biznesowych, a powiadomienia o aktywności telefonu, sprawią że oczekiwanie na wiadomość stanie się przyjemne.

Kolejny model rekomendowany jest dla panów ceniących design zegarków sportowych. Fossil Q Grant Smartwatch łączy w sobie dynamiczny wygląd tarczy z eleganckim lookiem oprawy całości. Dodatkowa tarcza na godzinie szóstej kryje w sobie bogatą funkcjonalność, w tym skalę procentową zwieńczoną napisem Goal. Pomaga ona w realizacji codziennych założeń. Zegarek jest wyjątkowy dzięki kopercie utrzymanej w odcieniach głębokiego granatu. Wyraziste rzymskie indeksy nadają mu charakteru.

Miłośnicy motoryzacji nie oprą się modelowi Timex Intelligent Quartz Metropolitan, którego wzornictwo nawiązuje nieco do dokładności czasu samochodów wyścigowych. Czarna tarcza, która wzbogacona została o dodatkowe zegary z czerwonymi detalami prezentuje się niezwykle efektownie. Czarny, skórzany pasek otrzymał pasek o ciekawej, dziurkowanej fakturze. W całości zegarek staje się idealnym modelem na co dzień, a przy tym pozwoli na monitorowanie prostej, codziennej aktywności fizycznej.

Ostatnim z rekomendowanych zegarków jest model hybrydowy od popularnej marki Diesel znanej z produkcji prawdziwie męskich zegarków. To połączenie głębokiej czerni i prestiżowego złota. Kontrastujące ze sobą kolory pozwoliły dobrze wyróżnić na ciemnej tarczy indeksy godzinowe i wskazówki. Hybrydowy Diesel ON Armbar Hybrid oferuje wszelkie udogodnienia charakterystyczne dla tej klasy zegarków.

Podnieś komfort życia z zegarkami smartwatch!

Wybierając czasomierz dla taty miej na uwadze fakt, że zegarek hybrydowy nie tylko usprawni jego pracę i wprowadzi wiele udogodnień w życiu codziennym. Oprogramowanie, dzięki któremu zegarek łączy się z telefonem pozwala na monitorowanie codziennego ruchu, którego brakuje każdemu z nas. Ustawienie alertu i sprawdzanie postępu sprawia, że motywacja do dbania o swoje zdrowie wzrasta. Jeśli więc dalej zastanawiasz się nad prezentem dla taty, koniecznie zajrzyj na stronę autoryzowanego sprzedawcy zegarek.net !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here