Reklamówki z nadrukiem – jak wybrać idealną ofertę dla firmy?

Zamówienie reklamówek z nadrukiem tylko z pozoru może wydawać się prostym zadaniem. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, powinniśmy poświęcić czas na zapoznanie się z różnymi ofertami i wybranie takiej, która sprawdzi się najlepiej. Na co zwrócić wtedy szczególną uwagę?

Obecnie wiele firm zamawia reklamówki z nadrukiem. To tani i skuteczny sposób na wsparcie działań reklamowych, ponieważ umieszczony na torbie nadruk przyciąga uwagę i dzięki temu rozpowszechnia informacje o firmie w różnych miejscach.

Producenci materiałów do pakowania oferują różne torby reklamowe z nadrukiem wykonanym na życzenie klienta. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę wtedy, gdy chcemy kupić takie reklamówki!

1. Materiał

Najbardziej popularne są reklamówki foliowe, które wykonane są z różnych rodzajów folii. Od ich typu zależy grubość oraz sztywność materiału, a tym samym wytrzymałość torby.

Gdy chcemy zadbać o wizerunek swojej firmy warto zdecydować się na nieco droższe reklamówki foliowe wykonane z lepszych tworzyw, które są w stanie zapewnić większą trwałość. Także są one wskazane wtedy, gdy do reklamówek mają być pakowane przede wszystkim cięższe przedmioty.

Warto też rozważyć papierowe reklamówki z nadrukiem, które są bardziej przyjazne dla sadowiska naturalnego niż te wykonane z tworzyw.

2. Format i wielkość

Producenci oferują torby foliowe z nadrukiem w wielu formatach i wielkościach do wyboru. Warto zatem dobrać je tak, aby bez problemu pakować w nie asortyment swojego sklepu lub inne przedmioty, które przekazywane są klientom.

Firmy najczęściej zamawiają reklamówki z nadrukiem w kilku różnych formatach, aby można było zapakować w nich zarówno te mniejsze, jak i większe zakupy.

3. Uszy – uchwyty

Także warto zwrócić uwagę na uszy reklamówki z nadrukiem, czyli na jej uchwyty.

W przypadku większych reklamówek najlepiej, aby wystawały one poza konstrukcję torby. Gdy są mniejsze, mogą stanowić wycięcia w materiale.

4. Rodzaj nadruku

Jeśli kupujemy torby foliowe z nadrukiem, możemy wybrać różne typy nadruków.

Do wyboru są nadruki jednokolorowe, czyli tylko w jednym kolorze, a także wielokolorowe, które pozwalają na wykonanie bardziej efektownych, przyciągających wzrok projektów, ale także są droższe.

Z aktualnymi ofertami producentów reklamówek można zapozna się już teraz przez internet – zamówienia także można składać on-line!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here