Prostownica Fale Loki Koki – dwa modele, które warto mieć!

Wiele pań marzy o posiadaniu idealnie prostych włosów – odpornych na kręcenie, puszenie czy rozdwajanie się. Aby zrealizować to pragnienie, często uciekało się do keratynowego (brazylijskiego) prostowania, które jest zabiegiem intensywnie regeneracyjnym i wygładzającym pasma na całej ich długości. Są jednak inne sposoby, mniej ingerujące w strukturę pasm, równie dobrze przybliżające nas do posiadania idealnej fryzury. Zapewni to prostownica Fale Loki Koki, która w branży fryzjerskiej cieszy się dużym uznaniem, zarówno wśród fryzjerów i stylistów fryzur, jak również osób, które cenią profesjonalne produkty do ich stylizacji.

Prostownica Fale Loki Koki Infrared 103

Pośród wielu urządzeń, jakie posiada w ofercie ta marka, na szczególne podkreślenie zasługuje model 103, który nie tylko prostuje i wygładza włosy, ale jednocześnie je odżywia. Czy to możliwe? Z pewnością zapytałoby wielu. Oczywiście, że tak! Wszystko dlatego, że urządzenie zostało wzbogacone w funkcję promieniowania podczerwonego, które odbudowuje, nawilża i poprawia strukturę i elastyczność włosów, a także chroni kolor farbowanych, zwiększając przy okazji odporność łuski na uszkodzenia mechaniczne. Prostownica Fale Loki Koki posiada wbudowaną nanocząsteczkową technologię antybakteryjną, która jest w stanie zapewnić świeżość prostowanych włosów. Z kolei podwójna płytka w znacznym zakresie przekłada się na równomierne rozłożenie ciepła, co w bezpośrednim zakresie decyduje o szybkości przeprowadzonego zabiegu. Mając do dyspozycji szeroki zakres temperatury, od 130 do 230 stopni Celsjusza, jej ostateczny wybór można dopasować do rodzaju oraz stanu włosów. Na komfort użytkowania duży wpływ posiada również system szybkiego nagrzewania i odzyskiwania ciepła, funkcja samowyłączenia po 72 minutach od przerwy w stosowaniu oraz obrotowy kabel.

Prostownica Fale Loki Koki 302

Kolejny model, którego budowę i sposób działania warto przybliżyć to urządzenie numer 302. Jako, że stanowi połączenie prostownicy i lokówki, okazuje się idealnym rozwiązaniem dla pań, które nie potrafią zdecydować się do jednej, konkretnej stylizacji włosów. I czasami, jako alternatywę dla wygładzonych pasm, cenią burzę loków. Urządzenie do prostowania włosów Fale Loki Koki nr 302 umożliwia zarówno wyprostowanie, jak i kręcenie kosmyków – zarówno pojedynczych pasm, jak i wyłącznie końcówek. Wszystko dlatego, że posiada system nagrzewania, które wykazuje się działalnością od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obecność syntetycznych kolców na okrągłym korpusie imituje postać szczotki, która przyspiesza modelowanie pasm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here