Polska produkcja na światowym poziomie

0
1772

Pawotex to łódzki producent wysokiej jakości profili i listew stalowych, przeznaczonych do wykończenia wnętrz domów i mieszkań. Od prawie trzydziestu lat wytwarzamy materiały przydatne w końcowych etapach remontów. Dzięki wyrobom znajdującym się w naszej ofercie, wykonanie ostatnich poprawek w mieszkaniu będzie łatwiejsze.

Pawotex – czym się zajmujemy?

Wiemy, jak ważne jest wykończenie każdego mieszkania. Dlatego produkujemy artykuły wysokiej jakości, z najlepszej klasy materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • profile stalowe i aluminiowe,
  • listwy narożne i progowe,
  • listwy schodowe, dylatacyjne i wykończeniowe,
  • okapniki balkonowe i tarasowe,
  • kątowniki i teowniki.

Nasz asortyment jest przeznaczony dla klientów, którzy planują profesjonalnie wykończyć system podłogowy i schody w domu lub ochronić taras przed wilgocią. Profile i listwy to elementy, dzięki którym Państwa posadzka zostanie zabezpieczona i elegancko zakończona. To sprawi, że nie będzie podatna na uszkodzenia i przetrwa kilka lat. Z kolei listwy progowe wizualnie oddzielą otwarte przestrzenie – kuchnię od salonu czy przedpokój od jadalni.

Okapniki projektujemy z myślą o tarasach i balkonach. Dlatego są odporne na korozję i wilgoć. Skutecznie odprowadzają wodę, zabezpieczając ściany i zewnętrzne części budynku przed zalaniem. W naszym sklepie klienci wyposażają się w komplet elementów wykończeniowych do podłóg, schodów i balkonów.

Pawotex – tylko najwyższa jakość

Wszystkie akcesoria projektujemy z myślą o trendach designerskich i budowlanych. Dzięki temu, że wykorzystujemy do ich produkcji ogromną wiedzę oraz doświadczenie, nasi klienci kupują wyroby pasujące zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Zanim wypuścimy jakiś element wykończeniowy na rynek, przechodzi on skomplikowane procesy obróbki.

Skrupulatnie wykonany projekt i wykwalifikowana załoga na linii produkcyjnej oraz użycie innowacyjnych maszyn przemysłowych sprawiają, że nasze produkty są solidne, trwałe oraz zgodne z najnowszymi wymaganiami jakościowymi Urzędu Patentowego. Wybierając produkty od Pawotex, zyskają Państwo pewność, że zostały one zaprojektowane nie tylko z myślą o funkcjonalności, ale i designie. Profile, listwy czy teowniki to detale, które podkreślają styl wnętrza i nadają mu indywidualność.

Pawotex – klienci są najważniejsi

Nawet najwyższej klasy artykuły wykończeniowe to za mało, by spełnić oczekiwania klientów. Dlatego każdego dnia modernizujemy nasze pomysły i wprowadzamy zmiany. Dzięki temu oferujemy Państwu nie tylko szeroki asortyment produktów, ale również możliwość stworzenia ich według Państwa zamysłu. Pawotex otwiera się na nowości, wprowadza innowacje i tworzy artykuły z myślą o wymagających osobach.

Indywidualne podejście do wytwarzanych przez nas elementów procentuje w ich różnorodności. Pasują więc nie tylko do salonów lub kuchni, ale i do łazienek, przedpokojów oraz jadalni. Nie ma znaczenia, w jakim stylu jest Państwa wnętrze. W Pawotex każdy znajdzie elementy wykończeniowe szyte na miarę swoich oczekiwań. Ponadto możliwość samodzielnego zaprojektowania tego typu akcesoriów sprawia, że będą one indywidualne.

Więcej informacji na naszej stronie https://pawotex.com/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here