Każda kobieta marzy o bujnych długich rzęsach. Niestety nie wszystkie panie zostały obdarzone przez naturę wyrazistą oprawą oka. Warto w takiej sytuacji pomóc swojej urodzie i skorzystać z możliwości jakie zapewnia przedłużanie rzęs. Obecnie prawie każdy salon kosmetyczny wykonuje tego rodzaju zabiegi. Jeśli klientce zależy na naturalnym wyglądzie, najlepszym rozwiązaniem jest doczepianie rzęs metodą 1:1.
Technika polega na doklejeniu pojedynczej rzęsy sztucznej do pojedynczej naturalnej. Dla szczególnie wymagających kobiet dostępne są rzęsy z norek. Dzięki temu, że uzyskuje się je z naturalnego włosa najlepiej imitują prawdziwe rzęsy. Charakteryzują się miękkością i lekkością, jakich nie posiadają rzęsy wykonane z tworzyw sztucznych.
Wśród przeciwwskazań do zabiegu jakim jest przedłużanie rzęs można wyliczyć: choroby oczu, brak rzęs, uczulenia i alergie na składniki preparatów, bądź w przypadku rzęs z norek – na sierść. Noszenie szkieł kontaktowych nie stanowi ograniczenia, jednak podczas wykonywania zabiegu zaleca się zdjęcie szkieł.
Dla osób pragnących bardzo wyrazistego efektu dostępne jest przedłużanie rzęs metodą 2D do 10D. W odróżnieniu od metody 1:1 w przypadku tzw. metod objętościowych do naturalnej rzęsy doklejana jest kępka składająca się z 2-10 rzęs.
Prawidłowo wykonane przedłużanie rzęs nie wpływa negatywnie na kondycję naturalnych włosków. Wybierając gabinet kosmetyczny warto kierować się jego renomą oraz kompetencjami pracowników. Często za niską ceną kryje się także niska jakość usługi oraz użytych do przedłużania produktów, dlatego należy do takich ofert podchodzić ostrożnie.

http://www.szafamamy.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here