Telefony multimedialne pozwalają na zapis zdjęć i filmów niemal w dowolnej sytuacji. Warto korzystać z tych funkcji, aby zachować wspomnienia na dłużej. A do tego możesz w każdym momencie do nich wrócić, a nawet stworzyć na ich podstawie unikalny materiał wideo.

Ważne chwile na dłużej

Wiele momentów z życia chcemy zachować na dłużej – i nie chodzi tu jedynie o wzniosłe i ważne uroczystości, jak np. ślub, wesele czy rodzinne święta. Często wracamy przecież do wspomnień z bardziej przypadkowych czy mniej hucznych wydarzeń. Ot, choćby zwyczajne spotkanie ze starym przyjacielem, wyjście ze znajomymi z pracy – można tak wymieniać w nieskończoność. I oczywiście wakacje, podróżowanie zawsze jest pełne niesamowitych doświadczeń i chwil, które warto zachować.

Dawniej do tego wszystkiego niezbędny był drogi i duży aparat, a przecież mało kto miał go często ze sobą. Dziś zrobić zdjęcie o wiele łatwiej, wystarczy posiadać odpowiedni smartfon. To urządzenie tak powszechne, że zwykle nie rozstajemy się z nim nawet na moment, przydaje się w pracy, w szkole czy w czasie wolnym i ułatwia załatwienie wielu codziennych spraw.

Nie każda komórka pozwala jednak na równie łatwe wykonanie zdjęć i filmów w doskonałej jakości. Obecnie jednym z lepszych telefonów pod tym względem jest Samsung S9. Parametry flagowego urządzenia koncernu z Azji sprawiają, że telefon cieszy się znakomitymi opiniami zarówno wśród użytkowników, jak i ekspertów.

 

Samsung S9 – parametry na miarę XXI wieku

Model Galaxy S9 nie bez powodu jest flagowym urządzeniem marki Samsung. Został zaprojektowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu jest smartfonem prawdziwie innowacyjnym i wprowadzającym nową jakość w branży. Pozwala to na zachowanie ulubionych wspomnień w jeszcze lepszym wydaniu oraz powrót do nich w zupełnie dowolnym momencie.

Sekretem doskonałego aparatu w Galaxy S9 jest zastosowanie unikalnej matrycy i soczewki. Rozdzielczość obiektywu wynosi 12 Mpix, co może w porównaniu z konkurencyjnymi modelami nie powala na kolana, jednak w połączeniu z dodatkowymi systemami czyni z S9 prawdziwego multimedialnego potwora. Chodzi tu np. o technologię Super Speed Dual Pixel, dzięki której możliwy stał się zapis aż 4 kadrów jednocześnie, z czego system następnie automatycznie tworzy jedno zdjęcie, nierzadko pobierając wybrane fragmenty fotografii z poszczególnych kadrów. Sprawia to, że finalny efekt jest poniekąd wypadkową kilku zdjęć. Z telefonem Samsung S9 poczujesz się niczym zawodowy fotograf.

Nie można zapominać o rejestracji filmów za pomocą tego modelu. Oprócz standardowych formatów możliwy jest też zapis wideo z wykorzystaniem efektu Super Slow-mo, czyli w formacie z 960 klatkami na sekundę. W ten sposób uzyskasz niesamowicie płynny i ostry efekt zwolnienia filmu. Szczególnie znakomicie wygląda to w przypadku wideo nagrywanych w ruchu. Warto tę funkcję wykorzystać przy tworzeniu własnych filmów wspomnieniowych, np. z wakacji.

Jeśli chcesz zachować swoje wspomnienia i ważne wydarzenia w najlepszej, cyfrowej jakości, koniecznie sprawdź telefon Samsung S9. Parametry na najwyższym poziomie czynią z tego urządzenia smartfon absolutnie topowy i wyjątkowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here