niematerialne prezenty

Nadal nie wiesz co kupić swoim bliskim na święta? Nic straconego! Prezent to nie tylko upominek rzeczowy. Prezent to także gest, a przekazany w odpowiedni sposób zostanie na długo w sercu obdarowanej osoby pozostawiając niezapomniane wspomnienia. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/prezenty-niematerialne-na-swieta/

Prezent niekoniecznie pod choinkę

Brzmi to nietypowo, ponieważ prezent kojarzy się z czymś co można dostać do ręki. Chcesz wiedzieć jak sprawić swoim bliskim niematerialny prezent? Czy niematerialny prezent jest wart podarowania? Odpowiedź jest prosta i brzmi: TAK! Prezenty niematerialne z pewnością pozostaną w pamięci na resztę życia, a także będą świetnym doświadczeniem dla obdarowanej osoby. 

Prezent – nowa odsłona niezapomnianego podarunku.

Prezenty niematerialne są świetnym rozwiązaniem nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Idealnym prezentem będzie np. bilet na koncert. Dla młodszych natomiast idealny będzie spektakl dla dzieci. Kiedy dostajemy prezent materialny taki jak np. zegarek, wiemy w jaki sposób będzie nam służył. Natomiast w przypadku, kiedy dostaniemy prezent niematerialny taki jak np. bilet na spektakl w teatrze, to nie nie wiemy jakie emocje będą nam wtedy towarzyszyć. Dodatkowo na prezent taki zazwyczaj musimy poczekać, to sprawia, że odczuwamy dodatkowy dreszczyk emocji.     

Prezenty jako niezapomniane doświadczenia

Jeśli pierwszy raz będziesz obdarowywał kogoś niematerialnym prezentem pamiętaj, że nie musi być to od razu prezent szeroko wyszukany. Kiedy nie chcesz popełnić gafy za pierwszym razem możesz skorzystać z gotowych voucherów, które możesz znaleźć w sklepach. Możesz również skorzystać z bonów zakupowych. Jeśli natomiast wiesz, że nie będzie to odpowiednie dla bliskiej Ci osoby to możesz skorzystać z pomysłów podanych poniżej: 

  • Niezapomniany masaż
  • Kurs gotowania, gry na instrumencie czy kurs tańca. 
  • Zaproszenie do pokoju zagadek
  • Wypożyczenie sportowego auta, dla fana motoryzacji  
  • Smakowanie w ciemnościach.

Relaksacyjny masaż, spa, przejażdżka Lamborghini. Kto nie chciałby skorzystać z takich prezentów? Wyobraź sobie swoich bliskich, kiedy przekazujesz im taki prezent. Niematerialny prezent zapewni im wspaniałe wspomnienia na bardzo długi czas. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here