Obserwatorzy trendów modowych ostatnich lat z pewnością zauważyli wielki powrót zegarka do łask klientów wszelkiego rodzaju. Zarówno nastolatki jak i miłośnicy luksusu odkrywają na nowo ogromny urok zegarka jako modnego akcesorium. Jego subtelność i uniwersalność  sprawia, że praktycznie każdy, bez względu na okazję i własne preferencje znajdzie zegarek dla siebie. To jednak tylko początek tej przygody, gdyż każdy zegarek można dostosowywać do sytuacji i do własnego stylu każdego dnia jeśli tylko posiadamy różnorodną kolekcję pasków do zegarków. Jednak wiele osób powstrzymują wątpliwości, gdyż nie wiedzą od czego zacząć swoją kolekcję, by była uniwersalna, piękna ale jednocześnie praktyczna. Mamy nadzieję, że ten prosty poradnik pomoże rozwiać te wątpliwości.

Zacznij od czegoś uniwersalnego

Początek kolekcji powinien skupić się na rozwiązaniach najbardziej uniwersalnych, aby służyć nam w jak największej ilości sytuacji póki nie mamy wielu pasków do wyboru w zależności od sytuacji. Na szczęście istnieją ponadczasowe wzory i typy pasków do zegarków, które możemy nosić niemal zawsze.

Pierwszym takim paskiem jest dwuczęściowy pasek skórzany. Dwuczęściowe paski do zegarka to najbardziej klasyczne rozwiązanie, które nadal jest najpopularniejsze zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Skóra ma dodatkową przewagę, gdyż jest trwała i wytrzymała, jeśli tylko okresowo będziemy ją czyścić. Skórzane paski do zegarka są też eleganckie i pasują nawet do bardzo luksusowych zegarków, co oznacza, że niemal każda tarcza zegarka będzie wyglądać świetnie z takim paskiem. Jeśli taki pasek jest dość dobry dla Bonda, to będzie świetnie wyglądał na każdym nadgarstku!

Jeśli chodzi o kobiece nadgarstki to kolejnym bardzo uniwersalnym typem paska do zegarka jest mesh znany też jako milanse. Jego piękna faktura związana jest ze sposobem jego produkcji. Setki małych elementów metalowych są precyzyjnie łączone w elegancką, połyskującą konstrukcję, która zachwyci bez względu na okazję. Dlatego polecamy je jako dobry punkt startowy udanej kolekcji pasków do zegarków.

Wyraź swój personalny styl

Kiedy już posiadamy uniwersalne paski, które założyć możemy każdego dnia, warto zacząć szukać wzorów, które jak najlepiej wyrażą to kim jesteśmy. Do wyboru mamy wielokolorowe paski do zegarków NATO, silikonowe, wodoodporne paski sportowe jak i ciężkie i elegancki męskie metalowe bransolety do zegarków. Możemy też sięgnąć po wegańską skórę, która jest ekologiczna i łatwa w trzymaniu.

Na cokolwiek się zdecydujesz, zawsze warto myśleć o paskach do zegarków jako akcesorium i uzupełnieniu naszego stroju, zwłaszcza jeśli chodzi o dopasowanie kolorystyczne i ciekawe faktury paska.

Uzbrojeni w tą wiedzę z łatwością stworzycie unikalną, interesującą i praktyczną kolekcję pasków do zegarków bez względu na porę dnia czy okoliczność!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here