marynarka
fot. pixabay.com

Modne zestawienia do biura i na nieformalne spotkanie. Modne wzory.Strój współczesnego mężczyzny nareszcie po wielu latach zaczął kojarzyć się nam wszystkim z pozytywną stylistyką, eleganckim fasonem i dodatkami. Minęły na szczęcie czasy, gdzie Panowie raczej straszyli w dziedzinie mody flanelową koszulą szerokimi spodniami i równie niegustownym obuwiem. Dziś z racji dostępności mediów, przystępnych cen a także większej dbałości o wygląd Panowie podobnie jak Panie, nie chcą uchodzić za nieobytych w świecie mody.

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/krata-nadal-na-topie-modne-garnitury-i-marynarki-meskie-o-najmodniejszym-wzorze/

Jaką marynarkę wybrać na nadchodzący sezon?

W świecie męskiej mody rewolucje zazwyczaj nie sprawdzają się dobrze. Wszelkie przejaskrawienia zarówno te kolorystyczne jak i stylistyczne nigdy nie kończyły się dobrze. Męskie marynarki również wypadały najlepiej w klasycznym, taliowaniem fasonie i klasycznej palecie kolorów, wychodząc od granatu – ten kolor sprawdzi się na każdą okazję, jak również wszelkie odcienie szarości.

Jednak również w tej dziedzinie następują pozytywne zmiany. O ile dobrze dobrana marynarka w ciemnym kolorze, sprawdzi się idealnie do oficjalnego spotkania biznesowego, to już w przypadku wielu spotkań mniej formalnych będzie uważana za zbyt poważny i można powiedzieć nudną stylizację.

Kolor i krata 

W tym sezonie wiosenno- letnim panowie kolejny raz poszukają nowych inspiracji i zapragną zwrócić na siebie uwagę partnerek nieco odważniejszą stylistyką.

Dobrze dobrany kolor, będzie robił świetne wrażenie szczególnie w konfiguracji z przemyślanymi dodatkami.

Marynarka w kratę w tym współczesnym wydaniu może mieć również odcień granatu, spod kutego będzie przebijać ciemna, kratkowana faktura Do tego obowiązkowo jasna koszula w klasycznej bieli lub też jasnym błękicie. Spodnie w odcieniu jaśniejszym od marynarki aby odkreślić granat. Nie chodzi nam przecież o jednokolorowy garnitur. 

W przypadku swobodnych spotkań, mniej formalnych możemy zaszaleć z konfiguracją kolorów marynarki. Należy jednak pamiętać aby nie zatracić się zbytnio w kolorystyce, bo wówczas z dobrze dobranego zestawienia zafundujemy sobie papuzią kreację, która z pewnością zostanie zapamiętana na długo.

Przeczytaj też: http://www.e-ciuszki.pl/posciel-flanelowa-idealne-rozwiazanie-na-chlodniejsze-dni/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here