Liposukcja

Lato to czas, w którym kobiety pozwalają sobie na założenie delikatnych sukienek, zwiewnych bluzek czy krótkich spodenek. Nie każda kobieta czuje się jednak dobrze w takim stroju. Dodatkowe kilogramy to częsta przyczyna frustracji. Jak zadbać o swoja figurę, by już latem cieszyć się smukłą sylwetką?

Liposukcja – co to jest?

Liposukcja Katowice to zabieg odsysania tłuszczu, który ma na celu wymodelowanie sylwetki. Do zabiegu używane jest urządzenie nazywane kaniulą, ma ono za zadanie wyssać tłuszcz z miejsc, które wcześniej zaznaczy lekarz.

Odsysanie tłuszczu Katowice to zabieg bardzo skuteczny. Podczas jednego zabiegu można usunąć do 4 litrów tłuszczu, co jest już bardzo widoczne.

Liposukcja Katowice to zabieg, który wyprofiluje brzuch, uda czy pupę. Można również wyprofilować łydki, piersi, plecy, ramiona czy nawet kolana i kostki. Odchudzanie Katowice to zabieg, który pozwoli zatroszczyć się o proporcjonalną budowę całej sylwetki.

Przygotowanie do zabiegu

Lekarz przed wykonaniem zabiegu liposukcji Katowice wysyła pacjenta na całą serię badań kontrolnych. Należy wykonać morfologie, kreatyninę, OB, wskaźnik krzepnięcia krwi, glukozę, mocz, elektrolity. Konieczne jest również wykonanie szczepienia przeciwko WZW/B.

Na 2 – 4 tygodnie przed zabiegiem warto zrezygnować z palenia. Jeżeli nie jest to możliwe należy ograniczyć ilość wypalanych papierosów. Ważne jest również przejście na dietę zaleconą przez lekarza.

Przed zabiegiem lekarz spotyka się z pacjentem i ustala, które partie ciała zostaną poddane odchudzaniu.

Odsysanie tłuszczu Katowice to zabieg, którego pierwsze efekty widać od razu. Trzeba jednak się przygotować, że ostateczny efekt będzie widoczny dopiero po 3-4 tygodniach. Przez ten czas pacjent musi zadbać o siebie.

Po zabiegu pacjent musi chodzić w specjalnym stroju, który modeluje sylwetkę. Konieczne również jest skorzystanie z zastrzyków przeciw zakrzepowych. Nie należy korzystać ze słońca, z sauny czy solarium. Należy również unikać intensywnego wysiłku. Bardzo dobra jest jazda na rowerze czy basen.

Trzeba pamiętać, że odchudzanie katowice to zabieg, którego efekty utrzymają się wyłącznie, gdy do codziennego życia wprowadzimy ruch oraz zdrową dietę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here