Gdy dziecko kończy sześć miesięcy, niezbędnym elementem wyposażenia kuchni staje się krzesełko do karmienia. Umożliwia ono bowiem szybkie i sprawne, a także – co najważniejsze dla dziecka – bezpieczne spożywanie pierwszych posiłków. Dzięki niemu niemowlę może również uczestniczyć w rodzinnych obiadach, ponieważ znajdując się w pobliżu rodziców i na odpowiedniej wysokości bez przeszkód widzi całą sytuację. Z tego powodu warto pomyśleć nad zakupem fotelika do karmienia znacznie wcześniej.

Krzesełko do karmienia Lionelo – najlepszy wybór dla młodych rodziców

Fotelik do karmienia Lionelo, jaki można znaleźć w wielu sklepach internetowych, takich jak abcdomu24.pl w przystępnych cenach, to świetne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którym zależy na wygodzie oraz bezpieczeństwie dziecka już od pierwszych dni jego życia. Sprawdza się on bowiem nie tylko w funkcji krzesełka, ale także w roli leżaczka, w którym można położyć już kilkutygodniowe maleństwo.

Aby zapewnić dziecku oraz jego rodzicom jak największy komfort, Lionelo krzesełko do karmienia posiada prostą regulację wysokości siedzenia, oparcia i tacki. Odpowiednio dobrana wysokość całego fotelika sprawia bowiem, że niemowlę ma stół w zasięgu wzroku, dzięki czemu doskonale widzi swoich opiekunów. Funkcjonalna tacka krzesełka do karmienia Lionelo przydaje się podczas nauki samodzielnego jedzenia. Za przyjęcie stabilnej, wyprostowanej pozycji przez maluszka podczas tej czynności odpowiadają natomiast pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

Krzesełka do karmienia Lionelo są wyposażone w liczne praktyczne rozwiązania, które znacząco ułatwiają rodzicom opiekę nad dzieckiem. Wymienne tacki, duży kosz na podręczne akcesoria lub nawet regulacje wysokości siedziska to tylko niektóre atuty, którymi wyróżnia się krzesełko Lionelo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here