Kojarzona z dziecięcym koszmarem śniadaniowym powraca do łask. Mowa o owsiance, która przebojem wdziera się do polskich kuchni, stanowiąc doskonałe śniadanie zarówno dla osób przebywających na diecie, jak i dla pracujących fizycznie.
Jednym z hitów internetu stała się dieta owsiana, choć dieta to zbyt duże w tym przypadku słowo. To jednodniowa kuracja, polegająca na spożywaniu przez cały dzień płatków owsianych na mleku. Wystarczy przeznaczyć 6-7 łyżek płatków na 2 litry mleka, podzielić na 5-6 porcji i raczyć się nimi w porach posiłków. Dzięki temu w ciągu dnia stracić można na wadze 1 kg, ale przede wszystkim doskonale oczyścić organizm. Dodatkiem do porcji owsianki mogą być 2-3 łyżki otrąb owsianych.
Podczas stosowanej „jednodniówki” należy wystrzegać się cukru w napojach. Najlepiej pić wodę, ziołowe herbatki, gorzką herbatę lub kawę, ewentualnie z dodatkiem mleka.
Oprócz utraty wspomnianego wcześniej kilograma, taki jednodniowy detoks korzystnie wpłynie na nasz organizm. Profitem będzie usunięcie złogów tłuszczowych z naczyń krwionośnych, obniżenie poziomu cholesterolu, jak również pozytywny wpływ na perystaltykę jelit.
Taką kurację najlepiej powtarzać raz w tygodniu

https://podolodzy.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here