Dodatkowe oświetlenie kącika do czytania

Właściwe oświetlenie mieszkania i domu ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia. Jasne wnętrza, pełne ciepłego światła, nawet zimą będą pozytywnie wpływamy na nasz nastrój. Odpowiednie doświetlenie wnętrza umożliwia także czytanie, wykonywanie różnych prac ręcznych, tworzy klimat domu.

Lampa pod sufitem to minimum
Planując oświetlenie w domu warto zauważyć, że możliwości jest bez liku. Oprócz tradycyjnych lamp montowanych na suficie można wybrać oświetlenie na ścianie. Jednak gdy wprowadzamy się do gotowego budynku może się okazać, że lampa pod sufitem nie wystarcza, by doświetlić biurko do pracy czy nauki albo kącik do czytania lub szycia, a prucie ścian, by zamontować kinkiety nie zawsze jest racjonalne. W takich przypadkach można jednak wykorzystać inne typy lamp.

Jak doświetlić mieszkanie?
Niezwykle korzystnie we wnętrzach wyglądają lampy stojące. Na stronie http://sklep.max-fliz.com.pl/produkty/oswietlenie/stojace-podlogowe,2,80241 możemy zapoznać się z ofertą takiego rodzaju oświetlenia. Zaletą takich lamp jest możliwość ich ustawienia w dowolnym miejscu: obok kanapy, przy biurku, fotelu do czytania czy w pobliżu stołu, przy którym jadamy albo pracujemy. Mogą być regulowane w różnych płaszczyznach, a co równie ważne, są wyjątkowo dekoracyjne. I minusem jest to, że zajmują sporo miejsca, trzeba więc rozważyć, czy pomieszczenie, w którym chcemy ją postawić nie będzie przeładowane. Jeśli nie zdecydujemy się na lampę stojącą możemy też wykorzystać lampkę biurkową jako dodatkowe źródło światła przy pracy, czy jako lampkę nocną, która stoi na nocnym stoliku w zasięgu naszej ręki.

http://www.firmator.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here