Jeszcze kilkanaście lat temu szczytem wytrzymałości były tipsy, które naklejano na naturalną płytkę, nie bez szkód dla niej samej. Dziś lakiery hybrydowe NeoNail zdobywają świat, a profesjonalne kosmetyki przedstawiają coraz to nowe pomysły na stworzenie z nich małych artystycznych cudów na paznokciach. Niektóre z pomysłów są szczególnie warte uwagi.

Z tego powodu zebraliśmy kilka najciekawszych i najładniejszych naszym zdaniem pomysłów na manicure hybrydowy. Wszystkie zostały wykonane z wykorzystaniem lakierów hybrydowych NeoNail. Sprawdźmy, co znalazło się w zestawieniu.

1. Romantyczne błyski

Wraz z kolekcją lakierów hybrydowych NeoNail z serii Paris – My Love możemy stworzyć atrakcyjne paznokcie z delikatnym połyskiem brokatu. Satynowe wykończenie sprawia, że wyglądają naprawdę elegancko, a jednocześnie nie są wulgarne i świetnie pasują do romantycznych stylizacji.

2. Gwiezdna droga

Jeśli zwykły połysk to zbyt mało, to warto wybrać gwiezdne lakiery hybrydowe. Pozwalają one stworzyć zupełnie unikalny rysunek na paznokciu – wszystkie paznokcie maja te same kolory, jednak wykończone są w zupełnie różny sposób, co z pewnością zachwyci kobiety lubiące się wyróżniać. Takie paznokcie świetnie dopasują się do wieczorowych kreacji.

3. Termiczne zmiany kolorów

Nie możesz zdecydować się na odcień koloru, który chcesz widzieć na swoich paznokciach? Teraz to proste, a wszystko to zapewniają termiczne lakiery hybrydowe NeoNail, które zmieniają barwę już na płytce paznokcia po kontakcie z temperaturą, np. po włożeniu dłoni do ciepłej wody. Świetna propozycja dla kobiet, które lubią subtelnie zachwycać, a jednocześnie cenią sobie subtelne propozycje.

4. Efekt kociego oka

Kocie oko w makijażu nigdy się nie starzeje i zawsze wygląda doskonale. Teraz efekt kociego oka inspirowany różnymi rasami kotów domowych można uzyskać również na paznokciach. Lakiery są ciekawie cieniowane, choć nadal pozostają w jednym klimacie, jeśli chodzi o barwę podstawową. To świetny wybór dla kobiet eleganckich, których manicure musi pasować do profesjonalnego wizerunku, ale które chcą pokazać nieco… pazura!

5. Galaktyka na paznokciach

Jeśli marzyłaś kiedykolwiek o tym, aby na swoich paznokciach mieć całą galaktykę albo przynajmniej część z jej planet, to lakiery hybrydowe NeoNail znacznie Ci to ułatwią. Kolekcja Galaxy Glitter to lakiery inspirowane konkretnymi planetami i gwiazdami, które jednocześnie mają w sobie nieco drobnego brokatu, świetnie podkreślającego głębię niezwykłego koloru – od tych subtelnych aż po rzucające się w oczy.

Artykuł zainspirowany został lakierami hybrydowymi NeoNail dostępnymi na stronie http://www.ebeauty.com.pl/106-lakiery-hybrydowe-neonail

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here