Można powiedzieć, że urodziny to już znacznie poważna sprawa. Zwłaszcza pełne urodziny – 18, 30, 50. Każdy solenizant w tym momencie oczekuje, że najbliżsi będą o nim pamiętać. Mimo, że często solenizanci wspominają o tym, że ważniejsza jest dla nich pamięć oraz obecność najbliższych podczas kameralnego spotkania to jednak warto przygotować jakiś ciekawy i niezapomniany upominek – zwłaszcza jeśli to wyjątkowe, okrągłe urodziny.

Jak szukać właściwego upominku?

Nie muszę Ci mówić, że musisz znać tą osobę, wiedzieć co lubi, jakie ma preferencje odnośnie prezentów. Nie obejdzie się oczywiście od znalezienia odpowiedniego miejsca – w dzisiejszych czasach wiele jest miejsc, zwłaszcza w sklepach internetowych jak 4gift.pl, gdzie znajdziesz bogaty wybór prezentów – tych bardziej praktycznych jak i zabawnych gadżetów.

Co więc na pełne urodziny?

Chyba najmniejszy problem znajduje się przy wyborze prezentu na 18 urodziny. Nie ważne czy to prezent dla kobiety czy faceta – zawsze zabawny gadżet będzie niezapomnianą pamiątką i chyba w tej sytuacji już wszystko pasuje. Czy to kieliszek w formie butelki do wina czy kufel do piwa w kształcie czaszki – każdy taki wybór spodoba się solenizantowi.

Jeśli jednak urodziny obchodzi osoba dojrzała – pamiętaj, że nie zawsze wypada obdarować ją śmiesznym gadżetem. W takiej sytuacji o wiele lepiej sprawdzą się praktyczne prezenty. Zapomnij o wszelkich śmiesznych kubkach czy innych podobnych gadżetach – nie dość, że są niepraktyczne to jeszcze są słabą pamiątką okrągłych urodzin. O wiele lepiej sprawdzi się zegar z ramkami na zdjęcia – każda ramka to kolejna godzina – a zatem świetny pomysł na umieszczenie zdjęć urodzinowych z najbliższymi. Jeśli solenizant jest fanem wina warto postawić na niecodzienny aerator do wina – wydaje się to być strzałem w dziesiątkę.

Pamiętajmy jednak, że sam prezent nie sprawia tyle radości co moment jego rozpakowywania i oczekiwania na to co jest w środku. Pomyśl o jakimś ciekawym pakunku, który nie ułatwi szybkiego dostania się do środka i poznania tajemnicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here